zespół na imprezę firmowąW ostatnim czasie wiele mówi się o motywacji, prawach pracowniczych, motywatorach pozapłacowych, atmosferze w pracy, efektywności, liczbach. Nic dziwnego, świadomość pracowników i pracodawców rośnie i mimo ogromnego bezrobocia, pracodawcy muszą i chcą liczyć się ze zdaniem pracowników. Zdają sobie sprawę, że usatysfakcjonowany i zadowolony pracownik nie tylko będzie pracował efektywniej, ale przede wszystkim poleci firmę innym.

    Kiedy zbliża się koniec roku, czas podsumowań projektów, zleceń, przychodów i kosztów, warto pomyśleć również o uhonorowaniu pracowników. Warto to zrobić nie tylko poprzez walory finansowe, ale również docenienie, kilka pozytywnych słów, szczerą pochwałę. Dzięki temu pracownik poczuje się pewnie. Dobrym pomysłem jest również zorganizowanie imprezy podsumowującej a przy tym integracyjnej. Wspólne grillowanie, kręgle, bilard, paintball i wiele innych atrakcji sprawi, że na pewno pracownicy spojrzą na pracę i pracodawcę zupełnie inaczej. Dobrym pomysłem będzie również zespół na imprezę firmową, który na pewno poprawi atmosferę zespołu. Aktualnie bardzo modnym jest, szczególnie w większych firmach, organizowanie spotkań integracyjnych, gdzie właśnie jest catering, napoje a także przygrywa zespół na imprezę firmową. Oczywiście cały repertuar, czy ewentualne zabawy są wcześniej ustalone z pracodawcą, organizatorem imprezy.

Do tej pory główną atrakcją były napoje, ewentualnie zajęcia sportowe, aktywności wspólne dla pracowników i ich szefów. Teraz częściej pracodawcy skupiają się na zespołach na imprezę firmową. Wiedzą, że warto jest pomyśleć o atmosferze i zainteresować się dobrym zespołem. W końcu tylko zespoły na imprezę skutecznie poprawią nastrój na spotkaniu.

Jeśli ktoś chciałby zatrudnić zespół na imprezę firmową, powinien odpowiednio wcześniej poinformować o tym zainteresowanych. Dobre zespoły mają pojmowane terminy, dlatego warto wcześniej zainteresować się ich ofertą i terminarzem. Na pewno taka impreza pozytywnie wpłynie na relacje między pracownikami i między szefem a pracownikami.