dystrybutory wodyDzienne zapotrzebowanie na wodę dla człowieka wynosi minimum 2 litry. Wychodząc z domu nie koniecznie chcemy nosić ze sobą ciężką butelkę wody. Poza tym w niektórych sytuacjach prawo nakłada na nas, jako pracodawców, obowiązek dostarczania pracownikom wody do picia.

W takich sytuacjach warto rozważyć inwestycję w dystrybutory wody. Urządzenia te mają wiele zalet w stosunku do wody butelkowanej. Po pierwsze dystrybutor wyposażony jest w kubki jednorazowego użytku, dzięki czemu użytkownik nalewa tyle wody ile potrzebuje. Znika problem rozpoczętych butelek plączących się w miejscu pracy. Nie mamy także problemu z utylizacją jednorazowych butelek. Dystrybutory wody wyposażone są w zwrotne pojemniki na wodę, które po wykorzystaniu są odbierane przez producenta w celu ponownego napełnienia. Dystrybutor wody posiada funkcję regulacji temperatury podawanej wody. Odbiorca decyduje, czy woda ma być podgrzana czy schłodzona. Woda nadaję się do bezpośredniego spożycia, także przygotowania napojów zarówno ciepłych jak i gorących.

Dystrybutor wody wygląda elegancko, nie zajmuje dużej przestrzeni i pasuje do każdego wnętrza. Jest prosty w obsłudze. Wymiana pojemnika z wodą jest bardzo łatwa. Już dziś zamów dystrybutory wody dla swojej firmy.