Nie od dziś wiadomo, że algi są bardzo skuteczną bronią w wielu schorzeniach. Najbardziej znane są dwie odmiany: spirulina oraz chlorella. Obie oddziałują niezwykle korzystnie na organizm człowieka, jednak ich połączenie daje jeszcze lepsze efekty dla zdrowia i witalności.

spirulina chlorellaTak, jak ważne dbanie jest o ciało z zewnątrz, tak samo powinno się dbać o nie od wewnątrz wspomagając naturalne oczyszczanie organizmu z produktów ubocznych metabolizmu. Tak właśnie działa połączenie alg spirulina chlorella. Pomagają one w usuwaniu toksyn, usprawniają metabolizm, dodają sił witalnych. Ponad to ich działanie wpływa korzystnie na poprawę kondycji skóry i paznokci oraz przyspiesza porost włosów jednocześnie je wzmacniając. Stosowanie alg w formie kapsułek to najskuteczniejsza suplementacja dla każdego, kto dba o własne ciało.

Warto także dodać, że chlorella zawiera w sobie tak wiele chlorofilu, jak żadna roślina na świecie. Także pod względem zawartości witamin i minerałów nie mają sobie równych w królestwie roślin.