Jednym z miast, które pozwalając na uprawianie tego niebanalnego sportu jest Szczecin. Squash to zajęcie dla tych, którzy nie boją się nowych wyzwań. W klubie można wykupić wielogodzinny karnet, który pozwoli zaoszczędzić nieco gotówki, lub skorzystać z oferty godzinowej – to opcja dla osób, które nie są jeszcze w stu procentach przekonani do squasha. 

Nie trzeba mieć swojego sprzętu, można go wypożyczyć za drobną opłatą. Podobno squash wyzwala emocje – wyłącznie te pozytywne. Pozwala się od stresować  i chociaż jeszcze nie dawno uważało się, że to sport wyłącznie dla osób z wyższych sfer, to ostatnio zyskał ogromną popularność. 

W jaki sposób można rozpocząć treningi? Istnieje klub, w którym można zapoznać się bliżej z ofertą tego sportu. Miasto, które daje taką możliwość to Szczecin. Squash jest tam dość popularny dlatego powstały też kluby, w których można rozpocząć treningi. To sport dla każdego, ale prawdziwe sukcesy odniesie sportowiec, który posiada przestrzenną wyobraźnię, a dodatkowo ma dobrą kondycję fizyczną. W przeciwnym razie bóle mięśni i zakwasy są wręcz gwarantowane.