Stres, zmęczenie, przepracowanie to tylko niektóre z przyczyn obniżonej potencji u mężczyzn w różnym wieku, zwłaszcza panów po czterdziestym roku życia. Wielu mężczyzn popada z tego powodu w kompleksy, odsuwa się od swoich życiowych partnerek, a nawet wpada w głęboką depresję. Co prawda współcześnie znaleźć można wiele środków farmakologicznych tj. Viagra, które wzmacniają potencję, ale nie każdy z mężczyzn może korzystać z tego typu produktów. Oczywiście wciąż można sięgnąć po bardziej naturalne specyfik tj. Braveran, ale można również zmienić swoją codzienną dietę i nieco zmodyfikować swój dotychczasowy styl życia. To w większości przypadków, w szybkim czasie przekłada się na większą potencję. A co dokładnie zmienić w diecie i stylu życia?

Na początek warto uzupełnić swoją codzienną dietę o świeże warzywa i owoce, które są najlepszym źródłem witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. To bardzo szybko przełoży się na poprawę wewnętrznej kondycji organizmu, pośrednio przyczyniając się do poprawy nastroju i wzrostu potencji. Do codziennej diety warto wprowadzić także większą ilość jajek, których żółtka zawierają niezwykle ważne składniki wpływające na aktywność seksualną mężczyzn. Trzeba jednak pamiętać, że nie powinny być to jajka gotowane na twardo. Żółtko zawsze powinno być w formie płynnej lub półpłynnej, tylko wtedy jego działanie będzie naprawdę skuteczne. Warto pamiętać, że takie preparaty jak Braveran zawierają w swoim składzie wiele substancji naturalnych, które odnajdziemy właśnie w różnego rodzaju roślinach czy owocach morza. Te ostatnie produkty, choć w naszym kraju zwykle dostępne jedynie w formie mrożonek, od dawna uznawane są za jedne z najlepszych afrodyzjaków. Jeśli zatem szukać naturalnego sposobu na poprawę potencji to najlepiej sięgać właśnie po takie morskie żyjątka jak ostrygi, małże, ośmiornice czy kalmary. Dobrym źródłem pierwiastków wpływających na męską potencję są również różnego rodzaju przyprawy czy rośliny korzenne typu Żeń-szeń, Szafran, Imbir.

Dla wzrostu męskiej potencji ważna jest nie tylko odpowiednio dobrana dieta, ale także ruch i szeroka pojęta aktywność fizyczna. Ćwiczenia fizyczne wspomagają wydzielanie przez organizm testosteronu, a to do pewnego stopnia przyczynia się do poprawy męskiego libido. Jeśli ćwiczenia fizyczne połączymy z większą dawką cynku dostarczonego do organizmu wraz z owocami morza lub pod postacią tabletek typu Braveran, poziom testosteronu we krwi znacznie wzrośnie, a to przełoży się na większą aktywność, również w sypialni.